• Halloween online

• Sofia Havirová, predsedníčka školskej ŽR:

Ahojte kamaráti, spolužiaci!

Ako vieme, 27.10.2021 sa mal u nás mal konať Halloween, ako to už býva zvykom. No bohužiaľ z pandemických dôvodov nám to nebolo umožnené. Preto sme sa zhodli ako žiacka rada prejsť na plán B, ten som žiadala Vašich predsedov ,aby Vás s týmto oboznámili skôr, preto dúfam, že nikto z Vás nie je ukrátený o túto informáciu.

Takže náš plán B znie nasledovne.

Halloween sa bude konať online, hlavným pravidlom je poslať fotky Vašich masiek na náš email pre žiacku radu zsr.suppo@gmail.com do 10.11.2021 do 14:00 . Následne Vami zaslané fotky budú zverejnené v jeden deň na školský Instagram, ktorý nájdete pod @sup_presov kde môžete hlasovať za masky ktoré sa Vám páčia najviac! Tak ako sme to plánovali aj prezenčne budú vybrané 3 najlepšie masky, ktoré dostanú nejakú malú odmenu.

Všetkých nás to mrzí, že sa nám to tohto roku nepodarilo no dúfam, že sa z Vás zapojí čo najviac, keďže mnohí sa nachádzate doma.

Preto budeme čakať a zároveň sa už Tešíme na Vaše Halloweenske výtvory. ❤️