• VÝCHOVNÉ PORADENSTVO

• v čase mimoriadnej situácie spôsobenej prerušením vyučovania z dôvodu COVID-19 môžete výchovnú poradkyňu kontaktovať na e-mailovej adrese hedviga.ciskova@sup-po.sk

OVEROVANIE PRIHLÁŠOK NA VŠ

- po dohode s výchovnou poradkyňou

• Usmernenie k dištančnému vzdelávaniu

• Usmernenie pre žiakov ŠUP od 12. 10. 2020 do odvolania

• V čase od 12. 10. 2020 do odvolania bude vyučovanie prebiehať dištančnou formou podľa platného rozvrhu v domácom prostredí žiaka.
            • Dištančné vzdelávanie bude prebiehať podľa platného rozvrhu a učitelia vám budú zadávať úlohy a zadania v rámci svojich hodín. Každý žiak je povinný byť v čase svojho rozvrhu prihlásený do EduPage a reagovať na komunikáciu a pokyny zo strany vyučujúceho.
            • Každý učiteľ s vami bude komunikovať cez EduPage, určí podmienky dištančného vzdelávania, určí si spôsob odovzdávania a hodnotenia úloh. Preto prosím, dodržiavať pokyny a stanovené podmienky svojho učiteľa.
            • Z dôvodu dvoch pozitívnych prípadov COVID-19 – každý žiak v čase dištančného vzdelávania:
            • dodržiava podmienky dištančného vzdelávania,
            • dodržiava izoláciu v domácom prostredí,
            • obmedzuje spoločenské kontakty, vyhýba sa cestovaniu, nakupovaniu,
            • denne sleduje vlastné príznaky kompatibilných s COVID-19 (horúčka, kašeľ, únava, problémy s dýchaním, strata čuchu, chuti),
            • pri zhoršení zdravotného stavu telefonicky kontaktuje svojho všeobecného lekára a upovedomí triedneho učiteľa, ktorý upovedomí vedenie školy,
            • v prípade pozitívneho testu na COVID – 19 okamžite upovedomíte vedenie školy ŠUP a triedneho učiteľa,

Ing. Katarína Pindešová

riaditeľka ŠUP