• ANTIGÉNOVÉ TESTY - 31.08.2021

• Týmto oznamujeme rodičom našich žiakov a žiakom, že nedisponujeme žiadnymi antigénovými testami a čakáme na ďalšie pokyny z kompetentných úradov. MŠVVaŠ SR bude testy počas nasledujúcich dní naskladňovať a o termíne možného vyzdvihnutia nás budú informovať. My následne budeme informovať vás prostredníctvom webu, edupage a e-mailu. Predpokladáme, že sa tak udeje až po otvorení školského roka 2021/2022.

• PRVÝ ŠKOLSKÝ DEŇ

• Otvorenie školského roka 2021/22 sa bude konať

02.09.2021 o 8.00 hod.

na školskom ihrisku v areáli školy.

Prosíme žiakov, aby mali prekryté horné dýchacie cesty.

1. Pokiaľ ostaneme v zelenej zóne žiakom stačí rúško.

2. V prípade, ak by sme boli (ako okres) zaradení do oranžovej zóny, prosíme žiakov o vyplnenie tlačív - vyhlásenie o bezpríznakovosti, oznámenie o výnimke z karantény (tie nájdete na www.sup-po.sk v časti tlačivá školy) a následné odovzdanie triednym učiteľom dňa 02.09.2021.

* MŠVVaŠ nevydalo pre nás záväzný pokyn (pokiaľ sme v zelenej zóne), preto nebudeme vyžadovať povinný PCR ani AG test. Žiakom (ktorí prejavili záujem do 25.08.2021 do 16.00 hod.) ponúkame možnosť vyzdvihnúť si na pôde školy AG samotesty (a to dňa 31.08.2021 v čase od 9.00 - 12.00 hod.), ktoré sú pre MŠVVaŠ uvoľnené zo štátnych hmotných rezerv. Samotestovanie odporúčame, avšak je dobrovoľné. Pokiaľ by došlo zo strany MŠVVaŠ k zmene v pokynoch budeme vás informovať prostredníctvom edu-page správ, alebo e-mailom.